top of page

Звіт Свалявської загальноосвітньої

школи І-ІІ ступенів №4

про проведену дистанційну роботу під час карантину

              Упродовж робочого часу, визначеного правилами внутрішнього трудового розпорядку вчителями - класоводами та вчителями - предметниками були створені:

  • окремі групи у соціальній мережі Viber з учнями та батьками, у якій класний керівник розміщує завдання та посилання на навчальні матеріали по предметам, отримані від вчителів - предметників;

  • тематичні форуми та чати;

  • створено на сайті школи окрему сторінку «Дистанційне навчання», на якій вчителями вказуються матеріали, завдання до них та терміни їх виконання;

  • здійснюється online спілкування (Skype, Viber, Facebook);

  • здійснюється електронне листування – надсилання листів, що містять матеріали (презентації, посилання на відео, онлайн- тестування);

  • здійснюється перегляд відеоуроків та презентацій через YouTube - канал,  через телебачення та різних освітніх платформ («Країна Мрій», «МійКлас», «Classroom»).

 

             Зворотній зв’язок з учнями та батьками здійснюється відповідно до складених індивідуальних планів учителів початкових класів та вчителів – предметників, а саме:

  • через такі соціальні мережі:Viber,Skype, Facebook, Messenger;

  • електронна пошта;

  • сайт школи;

  • SMS – повідомлення;

  • аудіо-спілкування;

  • спілкування у телефонному режимі.

12_1.jpg
12_2.jpg
12_3.jpg
12_4.jpg
12_5.jpg
12_6.jpg
12_7.jpg
12_8.jpg
12_9.jpg
13.jpg

Звіт про виконану роботу під час карантину

  на період з 13.03. по 30.03. 2020 року

вчителів початкових класів та вихователів ГПД

              За період з 13 березня по 30 березня 2020 року була проведена робота зі шкільною документацією (робота з класним журналом). Були перевірені учнівські зошити, виготовлений дидактичний матеріал та підібрані інтернет-ресурси для уроків математики, української мови та літературного читання. Учителі 1-4 класів (Лобик В.М., Удовицька Н.М., Плоскіна М.І., Лукашенко Н.Й.) провели підбір і розміщення завдань та інтернет сайтів для учнів 1-4 класів в умовах навчання дистанційної форми. 

              Підготували конспекти уроків. Кожен день проводилися індивідуальні консультації для учнів та батьків, які потребують допомоги під час навчання в дистанційній формі. За цей період вихователі ГПД (Чаклей Е.К., Волошин І.І.) упорядкували папку виховних заходів та проводили онлайн консультації з учнями щодо виконання завдань.

IMG-9a30d828d77dcc7148170a93a0ff0ba0-V.j

2 клас

IMG-8528a69c6dfdfbef802dc1dec6f4eb87-V.j

1 клас

IMG-21d97409f1e409c9260d29285b482206-V.j

3 клас

IMG-93e24fda9beefbb6b4cda9d753da8523-V.j

                                                                       ЗВІТ

                        про проведену дистанційну роботу під час карантину

                                                 вчителів природничого циклу

         Вчителі природничо-математичного циклу Свалявської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів №4 забезпечують  дистанційне навчання, створюючи середовище в якому учень отримує інформацію, а вчитель викладає навчальний матеріал,  повідомляє, які є опції, завдання і взагалі орієнтує учня в процесі навчання, що націлене на оволодіння школярами навичок самостійної освітньої роботи, на формування в учнів ключових компетентностей.

        Важливо в будь-якому сервісі забезпечити зворотний зв’язок. Тобто, можливість учневі поставити запитання і отримати відповідь.

        Вчителькою хімії Левко М.В.організовано реєстрацію  учнів до мобільного додатку LiCo. LiCo - мобільний додаток для відтворення відеоматеріалів практичних робіт та лабораторних дослідів відповідно до чинних програм з хімії.
Додаток дає можливість учню познайомитися з правилами техніки безпеки перед виконанням роботи, приладами та реактивами, які необхідні для її виконання, та ходом роботи.  ІНСТРУКЦІЯ ДЛЯ ВИКОРИСТАННЯ МАРКЕРІВ ПРАКТИЧНИХ РОБІТ З ХІМІЇ ДЛЯ 7-11-Х КЛАСІВ З ДОПОВНЕНОЮ РЕАЛЬНІСТЮ.

        Вчителями Левко М.В., Попович Л.О., Василечко Л.О., Кукуня Н.М.,Динис Н.І., Янцо Я.В. застосовується  Інтернет-навчання, спілкування зі своїми учнями за допомогою Viber, Skype, електронних скриньок, телефонного спілкування, що базуються на телекомунікаційних технологіях, Інтернет-ресурсах і послугах та впливають на способи відбору і структуризації змісту, способи реалізації тих чи інших методів і організаційних форм навчання. Учень оброблює інформацію, висуває гіпотези, приймає рішення, спираючись на власні роздуми, власне бачення проблеми. У центрі пізнання знаходиться проблема, яка вимагає роботи думки для її розв’язання. Пізнавальна, мисленнєва діяльність індивіда дозволяє йому виходити за рамки отриманої інформації, будувати нове знання. Роль мережевого викладача полягає в тому, щоб допомогти учням, стимулювати їх до самостійних роздумів, відкриттів, новим поглядам на досліджуване явище, предмет. Водночас учитель і учень залишаються учасниками цього процесу в активному діалозі.

        Попович Л.О. та Василечко Л.О. забезпечують зворотній зв'язок через платформу Classroom, яка дозволяє створювати закриті групи, чати, обговорення тем, завдань, проблем, інформації.

       Вчителі хімії Левко М.В. , математики та фізики Василечко Л.О. використовують середовище для спілкування ZOOM, яке дозволяє організувати онлайн - навчання, використовуючи відео, текстову та графічну інформацію. Вчитель має можливість контролювати, систематизувати, оцінювати діяльність, переглядати результати виконання вправ, застосовувати різні форми оцінювання. Використовує систему веб-конференцій для онлайн-навчання.

       Динис Н.І. та Попович Л.О. користуються разом з учнями сайтом Інформатика -  Дист Освіта,де учні знаходять навчальні матеріали: презентації, статті, уроки, посилання та відео-ролики відповідно до теми заняття, інтерактивні завдання, вправи та тренажери, практичні роботи із можливістю перевірки та коментування вчителем. Переважна більшість практичних робіт містить різнорівневі та творчі завдання. Учні 5-7 класів мають можливість для створення власної програми, а саме: Scratch. За допомогоюякої складають свою гру. 8 - 9 класи працюють в програмному середовищі Lazarusта PyCharm.

      Вчителі методичного об'єднання використовують тестування за допомогою сайту «На Урок» та сервісуwww.classtime.Онлайн- тестування з миттєвою перевіркою, тести містять запитання різних типів та мультимедійні об'єкти, вимагаючи не механічного відтворення, а креативного застосування знань.

     Попович Л.О.  користуючись відео - Viber зв’язком  з учнями 5 класу за допомогою  експерименту перевіряють вплив тепла, світла, води на вирощування бобової рослин.

Вчитель фізичного виховання Янцо Я.В. застосовує  You Tube-канал з короткими відео про дотримання рухового режиму дня, розминки, тренування для всіх груп м'язів в домашніх умовах, відео-уроки з футболу.

Вчителі-предметники ( Кукуня Н.М., Василечко Л.О., Левко М.В., Попович Л.О., Динис Н.І.) також, широко використовують YouTube-канал із короткими науково-популярними відео з фізики, хімії, біології, географії, математики, інформатики.

                                                                     ЗВІТ

                       про проведену дистанційну роботу під час карантину

                                             вчителів гуманітарного циклу

            Головне завдання вчителя на період карантину – не просто навчити, а навчити вчитися, тобто показати найбільш зручний шлях отримання інформації. Дистанційна форма навчання, яка демонструє свої переваги над іншими, є значно мобільнішою та комфортнішою, ніж інші форми навчання, забезпечує швидкість оновлення знань, не обтяжує діяльність учителя.

            Навчання школярів під час призупинення освітнього процесу за технологією дистанційного навчання організовано відповідно до календарно-тематичних планів на ІІ семестр 2019-2020 н. р. Вчителями створено групи, до яких увійшли учні класів та їхні батьки, вчителі-предметники, директор школи, заступник директора. Відповідно до розкладу уроків кожен учитель-предметник подає до групи тему уроку, рекомендації щодо вивчення матеріалу, завдання до теми, дидактичний матеріал, джерела для вивчення теми.

            Під час підготовки вчителі надають перевагу дистанційній технології, яка дозволяє об’єднувати в одній компютерно-технологічній системі графічне зображення, текст, відео зображення, анімацію, а саме, мультимедійні презентації, електронні довідники, зображення, відео -, аудіо - анімаційні конструктори уроків, посилання на цікаві сайти вчителів, веб-сторінки, блоги, веб-сайти. Вчителями створюються цікаві дидактичні матеріали до уроку за допомогою технологій Web 20; онлайн-пезентації за допомогою ресурсу:http:IIprezi, com; Googl-малюнки,Googl -презентації.

Вчителі Русин Н.І., Зийнич М.І., Лукашенко М.І., Ковач А.В. багато матеріалу знаходять через комунікаційні можливості мережFacebook,YouTube та з допомогою Skype. Для перевірки рівня засвоєнь учнями тем вчителі проводять онлайн-тестування за посиланням naurok.com.ua, скидаючи посилання заздалегідь, а також встановлюючи тривалість проходження тесту.

          Вчителі іноземної мови Лепа Л.В., Куришина Л.С. організовують перегляд відео-уроків та презентацій через You Tube , та різних освітніх платформ, здійснюється онлайн-спілкування у Facebook, Viber,у телефонному режимі.

         Вчитель історії та правознавства Кукуня Н.М. організовує щоденне навчальне спілкування з учнями черезViber. В мережі інтернет ( Googl ) використовує мультимедійні матеріали - презентації, відео-уроки, відеоролики. Для ефективного вивчення предметів вчителька використовує платформу «Доступна освіта, спецпроект «ЕДЕРА»» та «Освіторія».

        Вчителі Бігар М.М., Ковач А.В. у роботі з учнями використовують різні навчальні сайти: «Всеосвіта», «Супер Урок-UA», «На Урок». Зворотній зв'язок з учнями та батьками здійснюється через:Viber,Messenger, SMS- повідомлення, електронну пошту, спілкування в телефонному режимі.

       Вчителі переглянули вебінари  «Організація дистанційного навчання під час карантину», «Стандартні та нетипові способи онлайн-тестування для покращення роботи в умовах карантину».

bottom of page